Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter animágia, patrónu...

Harry Potter animágia, patrónus bűbáj?

Figyelt kérdés

Ugye amilyen patrónusa van az adott embernek, olyan állattá tud átváltozni ha kitanulja az animágiát.

Viszont a patrónus változhat szerelem hatására. Ekkor az állat is változik, amivé addig vált?

És sújos traumán átesett varázslók nem képesek megidézni a patrónusukat. Szóval nem is tudnak átváltozni?


Nagyon sokat gondolkodtam ezen a kérdésen, és sehol sem találtam rá választ :(



2017. nov. 29. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Inkább azon gondolkozz el, hogy a "súlyos" szót miért j-vel írtad.
2017. nov. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszem, ez is nincs is leírva. De Sirius azt mondta, mikor már nem bírta tovább a börtönben, kutyává változott, és úgy könnyebb volt.
2017. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
3* olvastam és 2*hallgattam hangoskönyvben, mégsem rémlik, hogy bármikor említettték volna, hogy a patrónusod és az animágiai alakodnak egyeznie kell.
2017. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A patrónusok a személyiség alapján alakulnak ki, illetve az animágus is a személyiségéhez legjobban hasonlító állattá tud átváltozni, de ettől függetlenül szerintem a kettő nem függ össze. Még ha a patrónus megidézés nem is megy, az átváltozás mehet.
2017. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
2x olvastam ki az utolsó kivételével a könyveket, de nem rémlik, hogy csak azzá tudná változni a karakter, ami a patrónusa.
2017. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A patrónus változhat, az animágus alak nem.
2017. dec. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Hiába pontoztok le, a patrónust az érzelmekkel hívod elő, az animágiai forma pedig a transzformációs bűbáj magas iskolája amit rendkívül nehéz megtanulni., nem azzá változol amilyen a "személyiséged" hanem amivé megtanulod változtatni magad. A személyiséged pusztán a kiválasztásban segít.
2017. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!