Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hozzávetőlegesen mennyibe...

Hozzávetőlegesen mennyibe kerülhet egy kb.610-620 oldalas regény kis példányszámú (25-30 db. ) kinyomtatása?

Figyelt kérdés
Puhatáblával, ragasztott kötés, A/5, alapvető dolgok. A borító előlapja kész, a gerinc és a hátlap megtervezésében lesz szükségem szakértői segítségre. Szeretnék pár darabot ismerősöknek a saját szájízem szerint, mielőtt kiadókkal próbálkozom. Esetleg valakinek van tapasztalata ezt illetően?

2017. nov. 30. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok dologtól függ. A helyi nyomdában az én 25 oldalas A/5-ös könyvemet 2700-ért nyomták borító nélkül, a barátnőmnek egy kicsit volt más a méret, azt már A/3-as lapra kellett volna, 50 valahány oldal, neki 14000-ért nyomták volna ki, de függ a papírtól és a színbeállítástól is.
2017. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. nov. 30. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A 30 darabot 620 oldalban olyan 60-63k-ért tudnám kinyomatni fóliázott borítóval, ragasztókötéssel. Most készülök kinyomatni a saját könyvemet 320 oldalban, olyan 75k lesz az egész 100 példányban. Kérj több digitális nyomdától ajánlatot, ha segítség kell szólhatsz nekem is, borító ügyben is tudok segíteni...
2017. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Ez már tökéletes kiindulási pont.

Könnyen lehet, csak kevesebb oldal lesz, "csak" olyan 560, még a formázástól függ, ami nem végleges. A darabszám mindenképp alacsony lesz először (kb. 20 inkább először, mint harminc, aztán majd később), nem tudom, szokott-e minimum limit lenni (?). Bár biztos nyomdája válogatja.

2017. dec. 1. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!