Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek hogy tetszett a legújab...

Nektek hogy tetszett a legújabb LL könyv, az Ég veled? Mikor jön ki a 2. része? És a Bexi sorozat milyen?

Figyelt kérdés

Most olvastam ki az Ég veled-et és imádtam! Rég olvastam LL könyvet és rájöttem, hogy mennyire szerettem a Szent Johanna Gimi sorozatot is. Ti olvastátok a Bexit végig? Én sajnos csak az 1. olvastam még mikor megjelent, aztán a szimplán nem volt időm rá, mikor meg kiderült, hogy 6 részes lett, teljesen elment tőle a kedvem. Szerintetek mennyire lenne érdemes folytatni így évek után a 2. résztől kezdve?

Tudom, ez megint más téma, de ti újra tudjátok olvasni a SzJG-t? Én régebben próbálkoztam vele 2x, de sosem tudtam befejezni az 1. részt sem. Pedig akkoriban imádtam! De néhány akkoriban vicces poén már kissé inkább idegesítő. Félre ne értsetek, tényleg nagyon imádom! Csak kissé bánt, hogy nem tudom újra olvasni:/



2017. dec. 26. 16:25
 1/9 Csenge225 válasza:
100%
Mindenkepp megeri elolvasni a Bexit.Egyszeruen imadtam,a karaktetek szerintem sokkal jobban mint az szjgben.Nekem ezerszer jobban tetszett a Bexi.Nehany nap alatt kiolvastam az egeszet.Az eg veled egesz jo,olvastam.De a Bexi egyszeruen tokeletes!
2017. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszett az Ég veled, a 2. Része kb tavasszal fog megjelenni,mert Laura kb 5-6 havonta ad ki könyvet(3 részes lesz összesen). Ugyanígy voltam vele,hogy az SZJG-t imádtam, a Bábelt és az Akkor szakítsunkot olvastam, a Bexit nem , mert először a leírása nem fogott meg , de mégis belekezdtem és 3 nap alatt kiolvastam mind a 6 részét,egyszerűen imádom!!! Csak ajánlani tudom:)

A nyáron újra olvastam az SZJG-t is,ugyanúgy tetszett ,de régebben valamiért sokkal jobb volt,mostmár ahogy látom, Reni túl sokat drámázott,ehhez képest Bexi karaktere sokkal önfeláldozóbb,önzetlenebb.

2017. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3 nap alatt kiolvastam az Ég veled-et, az SzJG 1.részét meg a 2.nak a felét. Annyira hiányoztak a karakterek! Meg már elfelejtettem annyira, hogy a poénokon újra ugyanúgy tudjak nevetni, mint első olvasásra. Szóval a Bexit feltétlen el fogom kezdeni! Köszi a válaszokat:))
2017. dec. 28. 13:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jo volt az ég veled ,a Bexit nagyon érdemes de ne a 2. Hanem az 1. Részről kezdve ,az SzJG nagyon jo volt bár szerintem az 1. Rész kicsit fura volt de tetszett :)
2018. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
En olvastam az Eg veledet es imadtam. Nagyon varom mar a kovetkezo reszet!! Szerintem a Bexi az egyik legjobb LL konyv(sorozat) mindenkepp megeri elolvasni. Amikor elolvastam az szjgt ugy voltam vele h ez a legjobb konyvsorozat amig nem olvastam el a bexit:DD A szereplok nagyon egyediek a konyv humora nagyon jo. A konyvek soran annyira meg lehet szeretni a szereploket h nem is gondolnank. Szerintem mindenkepp olvasd el!
2018. jan. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Először harmadikban olvastam az SZJG-t, akkor én kis hülye azt mondtam, hogy nem tetszik, meg mondjuk a felét nem is értettem. Aztán ráakadtam a Wattpadra, ott meg rengeteg Leiner Laura feldolgozás volt, sok SZJG meme, kép, idézet és gondoltam belekezdek hátha. Imádtam az egészet kb. 2 hét alatt kiolvastam a múlt nyáron, aztán néztem tovább Leiner Laura könyveit és rábukkantam a Bexire. Az volt a favorit. A legjobb. Aztán ma ráakadtam az Ég veledre, mert mit csinálna az ember tanulás helyett. 6 óra alatt kiolvastam és új kedvencet avattam. Úgyhogy az Ég veled a legjobb meg a Bexi amit érdemes elolvasni, mert nagyon jó. Érdekes karakterek, fordulatok és izgalom. Szerintem az Ég veled az eddigi legjobb könyv amit olvastam, persze csak szigorúan A Gyűrűk Ura után, bár nem egy súlycsoport, de na. Mindenképp olvasd el a Bexit ez a lényeg.
2018. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem az Ég veled nagyon nagyon tetszett ez lett a kedvencem!!<3

A Bexi is eszméletlen jó

2018. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az Ég veled számomra fantasztikus volt, imádtam. ahogyan a Bexit is. Elragadó a története mind kettőnek. Én egyik könyvet sem tudom újra olvasni, mert már nem izgalmas számomra a folytatás. Esetleg a legjobb részeket olvasom újra. Az Ég veled folytatása 2018 végén várható és Laura a második kötetről az első információkat augusztus végen hozza majd.
2018. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2018 október 16.-Án jelenik meg az LL konyvesboltban
2018. aug. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!