Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak szerintem lehetett volna...

Csak szerintem lehetett volna A szürke ötven árnyalata egy nagyon jó könyv?

Figyelt kérdés
Szólhatott volna egy bántalmazó kapcsolatról a bántalmazott szemszögéből, aki bemeséli magának, hogy a kapcsolatuk tökéletes.
2017. dec. 30. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem igazán. A könyv egy Alkonyat fanfictionnak kezdődött, így sehogyan sem írta volna át az alkotója egy bántalmazó történetté.

A bdsm meg nem is egyenlő a bántalmazással. Már így is sok káros üzenetet közvetít a könyv, szerintem jó, hogy nem lett túlzásba vinni.

Maga a történet meg azért rossz, mert nem szól semmiről és az írás is borzalmas. Szerintem írhatna arról is, hogy mindketten aszexuálisok, az is ugyanolyan gané, semmitmondó lenne.

2017. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De az nem igazi BDSM, hanem Christian arra használja a BDSM-et, hogy bántalmazza a csajt.
2017. dec. 30. 10:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikotok sem olvasta a konyveket😅
2017. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem olvastam (csak az Alkonyatot), sőt a filmet sem néztem meg, viszont ebben a videóban idéznek belőle és nekem ennyi elég is volt.

https://www.youtube.com/watch?v=CgPyUUGp9cM

2017. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

A film es a konyv sokak szerint eltero.

Az Alkonyathoz pedig az egvilagon semmi koze.( egyebkent van akinek ez a konyv nem tetszik)

Mindenkinek mas az izlese, mas konyveket/filmeket nez, mas irant erdeklodik. De ugy leszolni dolgokat, hogy csak egy osszevagott videot lattunk rola nem tul jo dolog. ( barmelyik filmrol/konyvrol lenne szo ezt leirtam volna, nem konkretan a fifty shades miatt)

2017. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Rengeteg köze van az Alkonyathoz, mivel eleve egy Alkonyat-fanfikciónak indult valami blogon. Az egész "történet" ezért van onnan copyzva. Csak Edward étkezési szokásait itt Grey szexuális perverzitása (?) váltja fel.

[link]

2017. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én egyébként csak a véleményemet mondtam el róla. Nem tetszett az, amit a videóban láttam róla és így a kedvem sem hozta meg hozzá, hogy megnézzem.


De ugyanez igaz a Marvel filmekre is. Lényegében már elég a logónak felbukkannia a képernyőn és tudom, hogy amit látni fogok az rossz lesz. Legalábbis nekem biztosan. Nem nekem késu

2017. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*készülnek.
2017. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

Hatalmas kihagyott poénok vannak benne.

Hogyha az írónő nem akarta volna annyira eladhatóra, ezzel üressé é egyszerűvé írni, akkor egyedülálló lett volna.

Számomra inkább Christian karaktere az érdekesebb. Jó lenne egy valós könyvet olvasni, ami valóban az ilyen dominánsak “agyáról” szól és nem fullad bele a nyálba és a g**ibe.

Szóval jó lett volna. Mondjuk hiánypótló kicsit homoerotika terén A tanítvány.

2018. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt: Amiről te beszélsz, az a Stockholm-szindróma és arról elég sok könyv van.
2018. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!