Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimiben Kinga...

Szent Johanna Gimiben Kinga miért olyan népszerű? Hiszen főleg az elején egy kibírhatatlan, nagyképű, hisztis, egocentrikus liba.

Figyelt kérdés
2017. dec. 31. 17:32
 1/5 szentluca ***** válasza:
Szerintem azért mert mindenkit megfenyeget és nagyon erőős ezért sokan csodálják. Meg az a-sokkal barátkozik
2018. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendkívül intelligens, karitatív munkákat végez szabadidejében (önkénteskedik), és egyáltalán nem "liba". Remélem a kérdésed óta végigolvastad az összes részt. Mindenkinek segít, kérés nélkül. Mindig tudja, mit kell csinálni és milyen szituációban. Kinga maga a tökéletesség.
2018. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb Reni a kibirhatatlan hisztigep
2018. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es: igen, a későbbi részekben már sokkal szimpatikusabb! Azért is kérdeztem, hogy "főleg az elején". Mert pl. az első részben nemigazán volt olyan megnyilvánulása, ami miatt rokonszenves lett volna.

Persze, Reni is megér egy külön témát...

2018. jún. 9. 13:50
 5/5 anonim válasza:
Azért, mert színjátszó szakkörre jár, ami ott menő. Meg mert minden diák fél tőle, de a legtöbb tanár is. Határozott, ellentmondást nem tűrő, mindnekit csicskáztat... Szóval nem mindennapi lány.
2018. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!