Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes képregényeket gyűjteni?

Érdemes képregényeket gyűjteni?

Figyelt kérdés
Szeretném gyűjteni őket, érdekelnek meg van n
2018. jan. 16. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekelnek és szeretnéd őket gyűjteni, akkor minek kérdezel ilyet?
2018. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor gyűjtsd őket. Mitől lenne érdemes? Később eladnád? Vagy jót tenne a lelkednek? Ha úgy érzed ezt akarod csinálni, csináld.
2018. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
...Néhány amit kölcsön kapván elolvastam. Tetszenek csak mindenki leakar róluk beszélni mert "pénzkidobás". A baj hogy valahol logikus, meg amugy se nagyon van pénzem és elég drága egy-egy képregény.annyira nem húzos, csak nem tudom, bizonytalan vagyok. De azért kiváncsi vagyok, szerintetek megéri?
2018. jan. 16. 21:16
 4/7 A kérdező kommentje:

Oh látom már vannak válaszok.

Végülis igaz.

Köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 16. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy sokakat látok, akik tovább adnak rajta, és én is van amit csak egyszer olvastam el és hozzá se nyúltam. Szóval, ha értéknek veszed, akkor jó, de lehet meg fogod unni őket. De azért jó szórakozást!
2018. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz olvasni, megéri...idővel nagy részét biztos el tudod majd adni...lehet a borítóárnál drágábban is akár...
2018. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Liki István ***** válasza:
Nekem már több mint 100 kg. van többnyire polcon, pdf-ben pedig kb. 2000 db. Nekem ez az egyik hobbim és néha még mindíg érzek késztetést arra, hogy megvegyek egy-egy darabot, mert hiányzik a gyűjteményemből. Hogy érdemes-e? Annyit tudok mondani, ha valamelyik elveszne, akkor biztos hogy rosszul érezném magamat.
2018. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!