Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a különbség a Hazug csajok...

Mi a különbség a Hazug csajok társasága könyvsorozat 1. és 2. része között?

Figyelt kérdés
A könyveket még nem olvastam,csak a sorozatott láttam,de a tartalmukat nézve ugyan arról szól,csak máshogy van megfogalamazva. Az egyik könyvet megkaptam,és mint kiderült,ez a második része,csak a felénél tartok,de így is nyer értemet a sztori.Mi a külömbség az első rész között?
2018. febr. 11. 19:48
 1/1 anonim válasza:

Hello.

Természetesen a tartalmuk nem ugyan az, csupán a rejtély szál folytatódik tovább. Az első részben megismerjük a szereplőket sokkal alaposabban, mint a sorozatban. Számos új tulajdonságot tudunk meg róluk, és sok dolog máshogyan is történik, mint a műsorban. Ezek hosszasan vannak leírva, mégis egészen izgalmas, letehetetlen. A második részben a rejtély folytatódik, nagyon picivel pörgősebb lesz. Megéri elolvasni. Nem fogod megbánni! Én már kivagyok idegileg, hogy nem tudom mikor lesz 3.rész magyarul, vagy hogy lesz-e.

Remélem tudtam segíteni!:)

2018. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!