Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyi pénzt volnál hajlandó...

Mennyi pénzt volnál hajlandó adni maximum egy könyvért, amit már nagyon régóta szeretnél elolvasni, de eddig nem találtad sehol?

Figyelt kérdés

Mi lenne a felső összeghatár, ha végre valahol felbukkanna?

Mennyi pénz volt a legtöbb, amit eddig könyvért adtál?


2018. márc. 6. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A legmagasabb összeg, amit eddig könyvért fizettem, 73 ezer forint, de az egy limitált gyűjtői kiadás volt. Szóval ha valamit nagyon akarok, akkor hajlandó vagyok a zsebembe nyúlni.
2018. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Képzeld, kórházban voltam című gyerekkönyvre vadásztam éveken keresztül, amit még 1990 környékén selejteztem ki, aztán a Bookline antikváriumából sikerült beszereznem pár éve. Azt hiszem, 1500 Ft-ot fizettem érte, de akár a tíz-hússzorosát is kifizettem volna érte, ha muszáj. Számomra ennek a könyvnek eszmei értéke van, régi gyerekkori emlékeket idéz. :)
2018. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A világjáró királyfit kerestem nagyon, ajándékba. 10e volt a lélektani határ, hogy annyit még rászánok, többet nem. Végül 5ért találtam egy teljesen jó állapotú példányt. (és néhány hónappal később egy még szebb kötet kiabált utánam a bolhapiacon 500ért... szerintem nem tudta a pasi, hogy mit árul)
2018. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Függ a könyv értékétől (objektív és szubjektív szempontok alapján), hogy mennyi a lélektani határ.

Legtöbb azt hiszem, 12.000Ft volt, amit egy darab könyvért fizettem.

2018. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!