Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valakinek ismerős ez a sztory?

Valakinek ismerős ez a sztory?

Figyelt kérdés

Szóval, egy sztoryt keresek. (Wattpadon) Van egy csaj akinek az anyja 10 éves korában lelépett. Elisabath Whitenak hívják. Az apjával él aki rendőr. Két barátja nevét jegyeztem meg, Phill és Harry. A suliba egy új diák érkezik. Aiden Johnson a neve. Aiden egy szoknya pecér, eddig minden lány meg volt neki, kivéve Lisa. Egymás mellet laknak. Későbbiekben Lisa Aiden álbarátnője lesz. Aiden minden reggel megvárja Lisát, így együtt mennek suliba autóval. Elég jól összemelegednek. Egyszer vidámparkba is elviszi. Gyakori a perverz megjegyzés a sztoryban.



Remélem fel lehet ismerni a sztoryt. Én hülye módon nem mentettem el, még a címét se jegyeztem meg. Ha valakinek ismerős a sztory és a címét is tudja, kérem adja meg. Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. márc. 7. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé a Szüzek Köre koppintásának hangzik.
2018. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, még nem olvastam. Köszönöm a választ.
2018. márc. 8. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Közeledő pólusok
2018. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. márc. 16. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!