Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az éjszaka háza sorozattal...

Az éjszaka háza sorozattal kapcsolatban van kérdésem? (Lent)

Figyelt kérdés

A 4.rész végén volt h Stevie Rae megsérült elég súlyosan meg Zoey nagymamája is

szerintetek milesz velük meg a szüleivel?:D megr azt gondolom h Heath túléli:)

meg James-szal mi lez sztetek?:D


2010. jún. 9. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Tegnap olvastam ki. Már nagyon szeretém megkaparintani a prédát (5.rész) de nem találom sajna:(

Heath tutira túléli, mert az 5-ben majd összefutnak ha jól láttam a tartalmát. Stevie Rae szerintem meggyógyul, mert most nagy szükség lesz a föld erejére, nem hiszem, hogy hiányos körrel lenne esélyük. Stark (ugye rá gondoltál, mint James?), hát nem is tudom, biztosan életben marad, mert Neferetnek szüksége van rá, bár elég brutális. Szóval csak rá kéne vennie, hogy lőjön mondjuk az ikrekre és meg is halnának:s De a végén úgyis jófiú lesz belőle, mikor a gonosz meghal.

Attól tartok a kötelező áldozat a nagyi lesz. A Zoey szülei meg lényegtelen. Attól függ, mennyire happy endes az író. Lehet, hogy ráébrednek, hogy túlzásba viszik a dolgot, és Zoey anyukája újra a régi lesz. De az túl sok lenne a jóból. Inkább haljanak meg, de maradjon életben Stark meg a többiek.

Kíváncsi leszek, van még két rész.

Halvány megérzésem viszont, hogy Erik is meghal, de ne legyen igazam!


Te mit gondolsz?

2010. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

,,Tegnap olvastam ki. Már nagyon szeretém megkaparintani a prédát (5.rész) de nem találom sajna:( "

25.én jelenik meg:D

én is valami ilyenre gondolok mint te:)

2010. jún. 19. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!