Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Inuyasha fanok! Titeket...

Inuyasha fanok! Titeket érdekelne egy, ilyen fanfiction?

Figyelt kérdés

Sesshoumaru lenne a főszerepben, és egy másik félszellem lány. Szerintem egyértelmű, hogy szerelmesek lenének, de azt leszögezném, hogy ez jóval az anime előtt játszódna. Lényegében arra írnék egy történetet, hogy Sesshoumaru miért lett olyan rideg, és miért gyűlöli a félszellemeket. (az animében említett okokat leszámítva) Kb. olyan 11-12 éves lenne, de a kort még majd jobban átgondolom.

Akkor is megírom, ha senkit nem érdekel, de ha valakinek mégis megtetszene, és sikerülne élvezhetőre megírni, akkor gondoltam publikálnám. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)



2018. márc. 12. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, megmondom őszintén,én nem láttam, de amennyiben te fanfic-et írsz róla, megnézem és aztán elolvasom amit írtál.

Ha teheted mindenképp írd meg, nagyon szeretném elolvasni!

Ha nem is publikálnád véletlenül, nekem akkor is eljuttathatod, biztosan megnézem.

2018. márc. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze, nagyon szeretném elolvasni:)
2018. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meg írtad?
2018. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne.
2019. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!