Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik roxforti...

Szerintetek melyik roxforti házba kerülnének az alábbi karakterek?

Figyelt kérdés
Mordon,Kingsley,Caramel,Scrimgeour,Lockhart,Mógus,Trelawney,Bumfolt,id. Kupor,Ollivander,Madam Pomfrey

2018. márc. 24. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi Mordonról nem sokat tudunk, de szerintem Griffendél

Kingsley: Hollóhát

Lockhart hollóhátas volt, ahogy Mógus, Trelawney és Ollivander is.

Madam Pomfrey szerintem hugrabugos, Caramelhez őszintén nincs tippem, Scrimegour talán Hollóhát, Bumfolt Griffendél vagy Hugrabug, Kupor meg Hollóhát.

2018. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mordon: Hollóhát, vagy Griffendél

Kingsley: Hollóhát egyértelműen, ő nem egy meggondolatlan vakmerő karakter

Caramell: nehéz ügy... nem bátor, nem okos, nem hűséges.. becsvágya viszont határtalan, Malfoy-jal is nagyon jó kapcsolatokat ápol... engem kissé Lumpsluck-ra emlékeztet (csak gagyibb formában) legyen a Mardekár

Scrimgeour: ő nagyon érdekes ember... Okos, jó logikájú, nem szélsőségesen becsvágyó, bátor de nem megfontolatlan, manipulációtól se riadna vissza, de kínzás hatására se árulta el Harryt. A külső jegyeit is figyelembe véve leginkább a Griffendélt tartom valószínűnek, esetleg Hollóhát.

Lockhart... nem okos, nem bátor, nem hűséges barát - van benne viszont határtalan becsvágy, becstelen módszereket (felejtésátkot) is használva: egyértelműen Mardekár.

Mógus: nagyon kevés információ áll rendelkezésre abból az időből, amikor még nem találkozott Voldemorttal. Ő egyáltalán nem volt rossz varázsló, sőt említi, hogy nevetséges eszméket vallott jóról és rosszról stb. tehát pont Voldi ellentettje lehetett. Azt hiszem, Hugrabugos lehetett.

Trelawney: nehéz ügy... becsvágya csak addig terjedne, hogy ismerjék el végre a tehetségét. Azt nem tudni, hogy tanulmányiba mennyi energiát fektetett, úgy tűnik, ismeri a különböző jóslásokat (más kérdés, hogy nem működnek nála, mert ő csak transzban lát) - tehát lehetne Hollóhátas. A csatába is beszáll a kristálygömbök hajigálásával, így nem lehetetlen a Griffendél vagy a Hugrabug sem. De inkább Hollóhát.

Bumfolt: lehet, hogy csak a Dimburni darazsas jelmez sárga-fekete színe miatt, de nekem azonnal a Hugrabug ugrik be. Kicsit naív, mindenkiről jót tételez fel optimista, barátságos... Hugrabug :)

i d. Kupor: végtelenül becsvágyó, társasági körökben is jól mozog: Mardekár. Mindazonáltal mivel a felesége utolsó kívánságát törvénytelenül is teljesíti, felmerül a Hugrabug, illetve az imperiust időnként sikerül megtörnie, és azonnal figyelmeztetni akarja Dumbledore-t, kiáll az elveiért... lehet Griffendél is. Illetve a Hollóhát is lehet, nincs, ami ennek ellentmondana. Szerintem eldönthetetlen.

Ollivander: végig egy semleges, magát a mágiát szakmai szemmel értékelő ember marad, legyen az akár jó vagy akár rossz célra használva. Rendkívül magas szintű, speciális, ráadásul folyamatosan fejlesztett tudással. Hollóhát.

Madam Pomfrey: tudása miatt lehet Hollóhát. A betegei érdekében bárkivel szemben ki mer állni, tehát Griffendél is simán. Viszont bárki is a betege, mindenkit becsületesen, részrehajlás és ítélkezés nélkül ellát - tehát Hugrabug is. Valahogy a Hugrabugot tartom esélyesebbnek.

2018. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mordon: Griffendél

Kingsley: Griffendél vagy Hollóhát

Scrimgeour: Griffendél vagy Hollóhát

Lockhart: Mardekár

Mógus: Hollóhát (szeretett tanulni, kutatni, és diákként még inkább könyvmoly lehetett, emellett tudjuk, hogy akkor még jó eszméket vallott.)

Trelawney: Hollóhát vagy Hugrabug

Bumfolt: Hugrabug

id. Kupor: Hollóhát

Ollivander: Hollóhát

M. Pomfrey: Hollóhát

2018. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem igazán gondolkozok azokon a karaktereken, akiknek a háza meg van adva.

Szóval:

Mordon: Griffendél

Kingsley: Szintén Griffendél

Caramel: Ő róla őszintén nem tudom, Mardekár vagy Hugrabug

Scrimgeour: Griffendél

Lockhart ugye hivatalosan Hollóhátas, ahogy Mógus és Trelawney is, én ezekkel egyetértek.

Bumfolt Hugrabug.

Kupor: Mardekár

Ollivander: Hugrabug

Madam Pomfrey: Hollóhát

2018. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mordon -griffendel

Kingsley - hollohat

Caramel - mardekar (rowling mondta hogy o mardekaros volt)

Scrimgeour - talan griffendel

Lockhart - rowling azt mondta hogy hollohatas, de nekem inkabb mardekarosnak tunik

Mogus - elvileg o is hollohatas

Trelawney - elvileg o is hollohatas, de en annyira nem latok benne hollohatas vonasokat

Bumfolt - hugrabug

Kupor - mardekar

Ollivander - hollohat (rowling szerint)

Pomfrey - hugrabug vagy hollohat

2018. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!