Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hogy reagáltatok a Tűz...

Ti hogy reagáltatok a Tűz örököse c. könyvben, mikor az a rész volt, hogy Celaena/Aelin megtudta, hogy az összes rabszolgát megölték Calacullában és Távolvégben?

Figyelt kérdés

Én magyarórán olvastam azt a részt, és majdnem elsírtam magam. Amikor megkérdezték, hogy mi történt, elmondtam nekik, igaz, hogy ők nem olvasták a könyvet, de azért bunkóság volt, hogy RÖHÖGTEK raja.

Ha valaki olyan olvassa ezt a kérdést, aki nem olvasta ezt a könyvet, akkor hogy reagálna úgy, hogy nem ismeri a történetet?


2018. márc. 26. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szomorú rész volt :( én rengeteget olvasok, tudom mennyire beletudom élni magam, ezért biztos nem röhögném ki a másikat azért mert ő is beleéli magát
2018. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem rajtam röhögtek, henem a történeten. Kiröhögték a halottakat!
2018. márc. 28. 15:40
 3/3 anonim válasza:

Én azért írok most, mert éppen olvasom a sorozatot... Engem az a jelenet hatott meg nagyon amikor a zenészek tisztelegtek a mészárlás halottai előtt. Sírtam.

Amúgy nem tudom miért nevet valaki egy ilyen témán...

2018. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!