Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon mindenki megkoszoni...

Wattpadon mindenki megkoszoni a kovetest?

Figyelt kérdés
Ha barkit bekovetek, mindig megkoszoni. De mas oldalon ez nem igy szokott lenni. Egyaltalan arra valaszoljak? Azt se tudom hogy kell... xd

2018. ápr. 3. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell válaszolni rá.

Habár nem vagyok fent wattpadon, de gondolom itt azért köszöni meg mindenki, mert amíg itt az írásait, alkotásait olvasod, addig mondjuk egy insta követésnél csupán selfiekről meg ilyenekről van szó. Nagyobb dolognak érzik, ha az írásaikat követik.

2018. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én wattpadezek, én is meg szoktam köszönni a követést. Szimplán jól esik, hogy bekövet és érdekli, amit ott művelek. Az sem ritka, hogy megkérdezem pontosan miért követett be, mert sokan vannak, akik azt hiszik, hogy ettől vissza lesznek követve..
2018. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon ritkán köszönik meg. Néha visszakövetnek, máskor semmi sem történik. Nem baj, nem is azért követem őket, hogy visszakapjam. Azért, ha valaki megköszöni, arra mindig válaszolok. :)
2018. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okes, ertem. Koszi a valaszokat;))
2018. ápr. 8. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!