Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen Percy Jackson féle...

Milyen Percy Jackson féle könyvek vannak?

Figyelt kérdés

Mivel nagyonnagyonnagyonnagyon szeretem Percy Jacksont, kíváncsi lennék néhány olyan könyvre, aminek hasonló stílusa van. Mindkét "évadját" elolvastam, és kedvenc könyveim lettek. (a Harry Pottert is olvastam már, és az is nagyon tetszett, szóval ehhez hasonlókat szeretnék😊)


Előre is köszi a válaszokat😄


2018. ápr. 4. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Cassandra Clare: A végzet ereklyéi

Veronica Roth: A beavatott sorozat

James Dashner:Az útvesztő, Tűzpróba, Halálkúra, Halálparancs

Suzanne Collins: Az éhezők viadala

Ezeket tudom ajánlani nagyon jó könyvek. :)

2018. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugye Rick Riordantól van 3 sorozat is:

1. Percy Jackson sorozat

2. Kane- krónikák

3. Az Olimposz hősei

Szóvaal, ha elolvastad a Percy Jackson sorozatot, kezdj neki ezeknek, nem tudom olvastad-e már őket. Mivel ugyanaz az író, a stílus majdnem ugyanaz, és egyszerűen fantasztikus ez a két másik sorozat is. Mindemellett amit az előttem lévő írt, azt is mind olvastam, és nagyon jók, úgyhogy azokat is mindenképpen olvasd el! :)

2018. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én nagy ajánlom On Sai könyveit, de Cassandra Clair: Pokoli Szerkezetek trilógiája is jó! Most Peter Freund: Misztéria és Jennifer A. Nielsen: Hatalom trilógiáját szeretném elolvasni. Temélem tudtam segíteni😉
2018. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
*remélem😅
2018. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy kicsit késve is, de köszönöm😅😃
2018. máj. 29. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!