Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » E-book olvasót szeretnék...

E-book olvasót szeretnék venni. Az alábbiak alapján milyet javasoltok?

Figyelt kérdés

Egyedül olvasásra szeretném használni, internetre, játékokra nincsen szükségem.


Szeretném azonban, ha lehetne rajta szövegrészeket, mondatokat kijelölni, amelyeket érdekesnek tartok. Továbbá rengetek idegennyelvű könyvet olvasok, ezért a szótár funkció is nagyon hasznos lenne (nem kell kétnyelvű, akár egynyelvű is jó).

Gondolom ezek az igények maguk után vonják az érintőképernyő szükségességét.


Vannak olyan készülékek, amelyek még a belépő árkategóriába tartoznak (25000 Ft körül) és rendelkeznek ezekkel a funkciókkal?


Köszönöm a segítséget!



2018. ápr. 15. 16:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy a matt kijelző nagyon fontos.
2018. ápr. 15. 16:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem jobban jársz, ha veszel egy tabletet. Azt mondod, internetre nincsen szükséged, de még akármi is történhet. Én érdemesebbnek tartok tabletet venni a több lehetőség és funkció miatt.
2018. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Kindle alap olvasója teljesíti az elvárásaid (Letölthető hozzá kétnyelvű szótár ingyen: angol, német, spanyol, orosz, japán). Az ára viszont magasabb lehet, attól függően, hogy hol veszed.

Nézz itt szét: [link] a jofogason és a hardverapron is érdemes.

2018. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tabletet nem szeretnék, olvasás szempontjából sokkal előnyösebb a szemnek az e-book. :)
2018. ápr. 16. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Kindle-re még egy szavazat (ha azóta még nem vettél). Nekem Paperwhite van, annak van háttérvilágítása is, nagyon jó és nagyon szeretem!
2018. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kindlet vettem, köszi a tippeket.
2018. máj. 29. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!