Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehet fura kérdés de a Harry...

Lehet fura kérdés de a Harry Potterben az idősebb diákok hogy oldották meg a szexet?

Figyelt kérdés
a hetedévesek 17-18 évesek voltak, úgyhogy normális ha a párjukkal nemi életet éltek, de mikor és hol, hiszen a hálókörletek nem voltak koedukáltak meg este amúgy is ott volt mindenki

2018. ápr. 21. 20:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, nehéz dolog asztalt ággyá varázsolni, de ha akarnak egy jó éjszakát, akkor dolgozzanak meg érte:D

Amúgy szerintem ennyi idősen már meg tudták csinálni, elvégre hatod- és hetedévesek már túl voltak az RBF vizsgákon és a RAVASZRa készültek, ott meg nem elég már egy vingardium leviosa:D

De engem is érdekel a téma, mivel teljesen jogos a kérdés, nekem is megfordult már a fejemben.

Meg angol fanfictionökben szokott lenni például iskolaelsőknek külön szoba, bár ilyen a könyvekben nincs. Gondolom ők is az egyszerűség kedvéért találtak ki ilyet:D

De persze lehet az is, hogy amúgy is van, csak nincs említve.

2018. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
34%

Csak egy példa :D


[link]

2018. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom úgy, mint ahogy egy koliban megoldják az emberek.

Amúgy a Tűz serlegében van egy kimaradt jelenet, amikor a bál alatt Piton ellenőrző körúton jár, és benyit a fiákerekbe. Ott talál két diákot. Szóval megoldják.


https://www.youtube.com/watch?v=Bpf0m7Y35B0

2018. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!