Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rejtő Jenő 14 karátos autó...

Rejtő Jenő 14 karátos autó első fejezetének a lényegét letudná nekem írni valaki kb.6 mondatban?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 21. 22:33
 1/1 anonim válasza:

Mmmm.... Nagyjából az van hogy Gorcsev Iván egy makaó nevű kártyajátékban elnyert egy fizikai nóbel díjat (21 évesen) és gazdag lett. Aztán felveszi titkárnak Vanek urat, majd beleszeret egy Anette nevű lányba, akinek az apja egy tábornok, és viccből azt mondja, csak akkor engedi férjül a lányához ha Gorcsev beáll a légióba.


Azt hiszem ennyi volt az első fejezet, lehet kihagytam valamit de azért remélem tudtam segíteni! :)

2022. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!