Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akik olvasták Böszörményi...

Akik olvasták Böszörményi Gyula Ambrózy báró esetei könyv sorozatot, kielégítenétek a kíváncsiságom?

Figyelt kérdés
Most kezdtem olvasni az első részét, nagyon tetszik, tudom, hogy krimi, de mivel én inkább a romantikus könyveket kedvelem, kíváncsi vagyok, hogy ebben a sorozatban mennyi romantika lesz? Esetleg a négy rész alatt egy csók azért elcsattan, vagy ne reménykedjek?
2018. máj. 17. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a moly.hu oldalon, ott egy csomó értékelés van róla
2018. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A fantasztikus krimi szálon kívül a másik legjobb a szerelmi szál. Tipikusan olyan könyv amit minél hamarabb el akarsz olvasni mert nem birod ki hogy ne tudd mi fog történni, de közben meg nem akarod hogy vége legyen mert örökké részese akarsz lenni a világának. Öszinten én a második könyvtől mar a szerelmi kapcsolatok miatt olvastam főleg :) /u.i.: jo hír hogy lesz folytatás ha minden igaz/
2018. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 helo.nickye válasza:
Szia! Tudod, én most kezdtem el nyolcadjára a sororzator (igen,, tudom, nagyon gáz) és egyszerűenegunhatatlan!! Én inkább a krimit szeretem(a romantika engem hidegen hagy) de majd nyugodj meg, a nász és tébolyba romanrikusabb befejezést el sem lehetett volna képzelni!! 😉 Nem szeretnék szpoilerezni, szóval többet nem mondok, de hogy ha esetleg végeztél vele, nyugodtam megírhatod hogy tetszett :)
2020. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!