Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a "nem...

Mi a véleményetek a "nem vagyok sorozatgyilkos" című könyvsorozatról?

Figyelt kérdés
2018. máj. 24. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy a film jobb :D
2018. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fentivel nem értek egyet. A könyv jobb. Mivel karakterközpontú regény, pont az a lényege, hogy beleláthatunk John fejébe, hogyan gondolkodik egy szociopata, mit miért tesz, a vívódásait stb. A film ezt nem tudja átadni.

A véleményem, hogy egy eléggé egyedi sztori. Érdekes olyan szereplő szemszögéből olvasni, akinek sorozatgyilkos hajlama van. Nem gyakori téma egy ifi regényben. Ráadásul fel van dobva egy kis misztikummal.

Összességében nekem nagyon tetszik. Amúgy csupa jó kritikákat olvastam róla. Kedvenc. :)

2018. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megértem, miért tartod jobbnak a könyvet, ezzel együtt tudok érteni. De számomra élvezetesebb volt real life megtapasztalni a könyvet, s azért, még ha nem is láthattunk bele a protag fejébe, a hangulat, atmoszféra, színjáték stb. átadta a cuccot.
2018. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!