Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elidegenítve sorozat? Összefon...

Elidegenítve sorozat? Összefonódva?

Figyelt kérdés
Megvettem a könyvesboltban a sorozat 3.reszet, amit el is akarok olvasni, de az előtte lévő első két részt nem, idő hiányában, ill. közvéleménykutatás szerint a 3.resz a legszuperabb, úgyhogy ezzel szeretném kezdeni. Ha valaki olvasta a sorozatot, az elmondaná röviden a történetet (első 2 rész),nem baj a spoiler.

2018. máj. 24. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Istenem, buta vagy, már megbocsáss.

Vedd meg az előző két részt, és olvasd el. Ha nem tudod az előző részek eseményeit, apró részleteit, akkor felesleges az utolsóba belekezdeni. Nem is beszélve arról, hogy az egész élvezeti faktor így kuka.

2018. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így is úgy is a harmadikkal kezdek, ezt már eldöntöttem. :( Nem a véleményedre voltam kíváncsi, hanem ha valaki eltudja mondani röviden azt megköszönném :)
2018. máj. 26. 17:13
 3/4 anonim válasza:
az első részt olvastam. sztori: kiderül,hogy a földön kívül van egy másik bolygó, amin emberekhez hasonló vagy velük megegyező fajok élnek. ezek az "emberek" a Leihrek. amerikában van egy középiskola, akik kitalálják hogy milyen jó lenne egy cserediák program. ha a leihrek a földre jönnének. az emberek meg arra a bolygóra.egy Cara nevű lány is ebbe a középiskolába jár és ő fogadja be az egyik Leihr cserediákot aki fiú és a neve Aelyx. ez a lényeg. igazából az egész könyv az ő kapcsolatukról szól . először a srác ellenséges a lánnyal, de aztán megkedveli, beleszeret meg a lány is szerelmes lesz a fiúba. de a csajtól egy csomó barátnője és haverja eltávolodik mert sokan nem kedvelik az idegeneket (Leihrek) kb. ennyi nagyvonalakban... már régen olvastam.
2018. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) zöld kéz ment
2018. máj. 29. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!