Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szabó Magda Abigél c. könyvébe...

Szabó Magda Abigél c. könyvében Gina apja végül meghal?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, elfogják és megölik a németek
2018. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. júl. 9. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a végén nem olvastam semmit a jövőbeli dolgokról, tehát pl Gina apjának halálát sem, sem azt, hogy a Matula leég, stb. Ezek honnan derülnek ki? Lehet csak figyelmetlenül olvastam?
2018. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Matula leég dolgot én sem értem.

Az apja halálára viszont következtetni lehet. Az apja elmondja Ginának, hogy igazából azért kell a Matulában lennie, hogy ha elkapják, ne tudják zsarolni, tehát ha tudja, hogy Gina biztonságban van, ő tartani fogja a száját. Amikor pedig utoljára találkoztak, és Gina kikísérte az apját, a könyv említi, hogy soha többé nem látta.

Vagyis azért nem jött többször, mert elfogták, és ha elfogták biztos meg is ölték.

2018. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
92%
Kedves hármas és négyes, a könyvben le van írva, hogy mikor Gina elszökik, ugyan egy év múlva visszatér, de addigra Kalmárt besorozzák és meghal, ahogy a nyolcadikos Aradi is meghal a bombázásban. Aztán valamikor kigyullad a keleti szárnya az iskolának (valószínűleg bombázás), Erzsébet testvér is odabent égett el, úgyhogy a tűz megtörtént
2018. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsó válaszoló jól írja. Az a probléma, hogy ezek az információk nem a könyv végén derülnek ki, az olvasó szájába rágva, hanem az egész könyv úgy van megírva, mintha egy már felnőtt Gina emlékezne vissza erre az egészre, vagy mondjuk úgy, írná le a történetet. Az ő közbeszúrt narrációjából válnak egyértelművé ezek a dolgok. Ez a könyv elvárja, hogy odafigyeljen az olvasó a részletekre is, különben nem lesz kerek egész a történet és megszületnek az olyan kérdések, hogy pl. "Ki volt az árkodi ellenálló? Gina visszament a Matulába? Mert számomra nem volt egyértelmű"...
2018. okt. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Elnézést pontatlanul fogalmaztam. Természetesen nem Gina írja a történetet E/1-ben. Talán helyesebb, ha csak annyit írok, hogy van utalás a későbbi eseményekre.
2018. okt. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!