Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ezekhez hasonló könyvek...

Tudtok ezekhez hasonló könyveket? Pretty stolen dolls-Ellopott babácskák, T. M. frazier-King, J. A. Redmerski-Megölni sarait, Kathleen Glasgow-Lány darabokban

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 13:43
 1/4 A kérdező kommentje:
És aki olvasta valamelyiket annak hogy tetszett?
2018. júl. 10. 13:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind rázós könyv. Az összeset szeretem én. Még tetszhet a Kilenc perc (ha elszoktad olvasni a könyv utcsó mondatát, itt ne tedd, az egészet átírja, és nem lenne annyira hatásos ha tudnád a végét)

Illetve nekem személyes kedvencem egy trilógia 1 és 3 része, legjobban a babácskák sorozathoz hasonlít, bár picit erősebb témával foglalkozik: C.j. Roberts sötét páros trilógiája. Az első és harmadik részét már vagy 20x olvastam a másodikat csak 1x illetve néha jeleneteket belőle, mert az a része nem fogott meg annyira engem.


Jó olvasást!

L/21

2018. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi,szerintem majd elolvasom őket :)

És tényleg beleszoktam nézni az utolsó mondatokba xd

Amúgy 17/l

2018. aug. 29. 01:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Erősebb témája lenne a Sötét Párosnak? Nem hiszem.

A babácskák az erősebb szerintem, ráadásul az SP trilógia 2. része a legjobb, a 3. már nagyon nyálas, semmi durvulás nincs benne.

Amit én ajánlok az WW Hallway két könyve a Sebző vágyak és A bíbor lakosztály.

2022. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!