Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok sorozatgyilkosos...

Tudnátok sorozatgyilkosos regényeket ajánlani?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 10:18
 1/5 anonim válasza:
az Én nem vagyok sorozatgyilkos nagyon tetszett szociopatarol szól egy fiúról. aki tudja h micsoda .és egy bűnügyét próbál megoldani az se a hétköznapi fajtát...végig nem olvastam ki már nem is emlékszem miért de nagyon jó.
2018. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már olvastam. De nekem nem volt elég beteg, és durva. A napokban fejeztem be Chris Carter: Kivégzés c. regényét, valami ahhoz hasonló lenne jó. (Az író további nálunk is megjelent 3 könyvét már megrendeltem, mielőtt valaki azt ajánlaná)
2018. aug. 5. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy pont ilyen könyvekre gondoltäl, de azert ezeknek is sok közük van ahhoz a temähoz, amit te keresel. ( Bizz bennem,ugyanis en is imädom az ilyen "beteg" könyveket )

Segitsegkepp irok hozzäjuk 1-2 mondatot.



Ennek peldäul mär a cimeben is benne van a sorozatgyilkos,szoval többet nem kell rola irnom:)


1.Fiona Cummins-Egy sorozatgyilkos, aki eljön a csontjaidert



Ez is tuti tetszene, nagyon beteg a ficko, tulajdonkeppen a könyvben az emberek nem tudjäk megmondani, hogy gyilkos, terrorista, vagy simän elmebeteg. Betör egy sztärokkal teli etterembe, bombäval a mellkasän, es kezdodik a gyilkos tärsas.....


2. J.S. Carol-Gyilkos tärsas


Itt a szöszereplö nem konkretan sorozatgyilkos ( legaläbbis nem a megszokott modon ) hanem valami sokkal betegebb tervei vannak az elrabolt fiatal länyokkal.

Film is keszul hamarosan belole:)


3.Dot Hutchison-Pillangok kertje



Errol nem tudok sokat mondani, viläg sikerek köze soroljäk.

4. Chris Carter-A haläl szobräsza



Ami nagyon nagy sikert aratott,mert nagyon jo könyv, bär a filmes vältozatät elrontottäk, az a:

5. Jo Nesbo-Hoember



Es a viläg 2 legjobb könyvet nem hagyhatom ki, bär nem sorolhato a sorozatgyilkos temakörbe:

1. Karine Giebel: Csak egy ärnyek♥

2. B.A.Paris: Zärt ajtok mögött♥


Az utolso ketto pszicho-thriller:)

2018. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es, köszönöm a tippeket! :)


Fiona Cummins könyvével szemezgettem egy ideig, de olvastam 1-2 kritikát, ami miatt legutóbb mégis kivettem a virtuális kosárkámból, de ennek ellenére szerintem úgyis meg fogom venni. :D


Chris Carter könyvét már megrendeltem, mert a Kivégzést is imádtam tőle.

B.A.Paris: Zárt ajtók mögött-jét szintén olvastam, nálam is kedvenc lett. :)


A többinek viszont utána is nézek, jónak tűnnek!

2018. aug. 5. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Jo Nesbø könyveit tudom ajánlani, én a Hóembert és a Leopárdot olvastam amik a Harry Hole sorozat részei. De egyébként nrm muszáj sorrendben olvasni a sorozat részeit, mindegyik külön történet, csak a főszereplő ugyanaz.
2018. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!