Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy jó alapsztori kéne?!

Egy jó alapsztori kéne?!

Figyelt kérdés

Legyen csajos,de a twilight-sagára is hasonlíthat.

Előre is kösz!


2010. jún. 20. 16:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Várjunk csak.. te most tőlünk kérsz ötletet ahhoz, amit te fogsz megírni. Esetleg azt ne tegyük mi??? Ha nincs fantáziád, ne kezdjél bele...

Atya ég! El sem hiszem.

2010. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek :/
2010. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Bocsika,nekem meg van a sztori,csak szeretnék hozzátenni.
2010. jún. 21. 10:47
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok...

Akkor megkérhetnélek rá, hogy leírd ide az alapsztoridat, mert így ha akarnánk se tudnánk segíteni, mert nem tudjuk, hogy mit kellene hozzátenni...

2010. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ha valami már megírt dologra hasonlít, az nem egyedi, és csak a szőke kiscsajoknak jó, akik minden szó után "csi"-t tesznek... Persze tudom, hogy ma már igazán nehéz egyedit alkotni, de akkor is!

Ha írni akarsz, akkor magad találd ki és dolgozd ki a sztorit, illetve a karaktereket. Legyen már ennyi tartásod, hogy saját ötletekből dolgozol és nem itt kérsz alapsztorit!

2010. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek a többiekkel. Még annyit tennék hozzá, hogy már Dunát lehet rekeszteni a Twilight típusú könyvekkel. Unalomig agyonrágott alapsztorija van minden tini regénynek.
2010. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
mát hogy írná le a sztoriját:D még ellopod az ötletét!! ez volt a terv mi?:P
2010. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Na mindegy úgy látom nem értitek,hogy mit akartam.Én nem magyarázkodom itt senkinek.

Csak egy kérdés volt,amit nem értetek nem kell túl reagálni,és nem kell írni sem.

És kedves utolsó,nem ellopni akartam csak,kíváncsi lettem volna,hogy kinek-mi jut eszébe-e két könyvkategóriából,illetve a fantáziákra.Amúgy meg,bár nem tartozik rátok,de irodalom tanárnő vagyok,és a pótvizsgásoknak(akik lányok),témának-e két kategóriát szerettem volna feladni,hogy tudnak-e alapsztorit írni.

Na és a kérdés azért került fel,hogy eme rengeteg felnőtt,( művelt ) ember,tud-e alapsztorit írni,mert ha nem,akkor a tizenöt éves hölgyekre sem bízom rá.

Mint mondtam,ez nem tartozik rátok,de mivel így "nekem estetek",jobb,hogy magyarázatot adtam rá.

2010. jún. 21. 16:15
 9/20 A kérdező kommentje:
És amúgy szerettem volna hozzátenni egy kicsit a sztorikhoz szóban segíteni nekik,amint már leírtam először,hogy HOZZÁTENNI szeretnék,hogy könnyebb legyen a megfogalmazásuk.
2010. jún. 21. 16:22
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
És ezt miért nem írtad le az elején? mikor kiírtad a kérdést. Akkor minden bizonnyal más válaszok érkeztek volna
2010. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!