Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Simon és a Homo sapiens-lobbi...

Simon és a Homo sapiens-lobbi c. könyvet keresem. Tudnátok segíteni, hogy Budapesten hol lehet még kapni?

Figyelt kérdés
Néztem Libri-ben, netes könyv áruházakban, de semmi eredmény. A könyv 2016.04 .08.-n jelent meg, nagyon bízom benne, valahol még fellelhető, vagy ha valakinek nincs rá szüksége, azt is megvenném. A film változat most megy a mozikban és nagyon tetszett. Ezért is szeretném a könyvet is beszerezni, elolvasni.

#Love, Simon #Kszi, Simon #Simon és a Homo sapiens-lobbi
2018. aug. 21. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2018. aug. 21. 15:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Librinél nincsen, sehol nem található. Hihetetlen, hogy ennyire nincsen akárhol is keresem. Valaki tud segíteni?
2018. szept. 2. 12:04
 4/5 anonim válasza:

Abba hagyták a nyomtatását nem régiben

A film miatt most amerikában újra kezdték.

Az imáim azért szólnak hogy hátha a marketingesek felkapják a fejüket a dologra.

(Btw neten fent van az egész könyv)

2018. dec. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló okokból kerestem a könyvet. A minap jutottam hozzá egy eredeti példányhoz. Kétszer is kerestettem a Librivel, egyszer sem volt sikeres. Utána ugyanezt eljátszottam Bookline-al, egy darabig semmi infót nem kaptam. Januárban viszont kaptam jelzést, hogy jó állapotú antikvár könyvet találtak, iszonyú felárért. Nagyon sokat gondolkoztam, hogy megéri-e ennyiért a könyv(nyilván nem), de végül arra jutottam, hogy nekem megéri és megvettem. Meg is érkezett, valóban gyakorlatilag érintetlen példányhoz jutottam hozzá. 😀 Nagyon jó érzés volt kézbe venni, fél évig kutattam utána.
2019. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!