Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » ISmeritek ezt a könyvet? Ha...

ISmeritek ezt a könyvet? Ha esetleg igen mi a címe?

Figyelt kérdés

Kb. Ötödikeskoromban kaptam és olvastam. Kicsit agresszív cselekméyek voltak benne, annak ellenére hogy tini lányoknak írtkönyv, a főszereplő egy fiatal lány volt és tudott varázsolni, de nem emlészem hogy távirányítója volt vagy pálcája. Több könyv is volt az egyik részben azt hiszem voltak repülő bálnák. És a nevek kicsit olaszosak voltak. Illetve volt egy felnőtt aki végig üldözte a főszereplőt.

A durvasága miatt akkor abbahagytam az olvasását, de most újra elolvasnám így 21 éves fejjel. Nagyon kevés dolgot tudok felidézni de ha eseteg valakinek erről bármilyen könyv eszébe jut, vagy csak valamelyik karakter neve, apróbb infók a storyval kapcsolatban, azt is nagyon megköszönöm.


2018. szept. 1. 22:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2018. szept. 1. 22:24
 2/2 kérdezővválaszolló ***** válasza:

Huh

Nem is tudom, lehet hogy a "Fiúk kizárva" sorozatrol van szó, Thomas Brezinatol

2018. szept. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!