Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter: Fleur Delacour...

Harry Potter: Fleur Delacour mikor és hogyan ismerkedett meg Bill Weasleyvel?

Figyelt kérdés
Erre nem igazán emlékszem (pedig olvastam a könyveket is), ők hol és mikor ismerték meg egymást? Mert a 4. részben még tuti nem, akkor Ron van belezúgva, a 7. részben meg már esküvőjük van... Amúgy Ron mit szólt ehhez? :D

2018. szept. 4. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez most hirtelen nekem is homályos, de az tuti, hogy Bill elkezdett angol nyelvórákat tartani Felurnek. Ha jól emlékszem a lány is a Gringottsnál kezdett dolgozni, de ez már nem biztos.
2018. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A 4.ben találkoznak először, aztán az 5.ben vagy a 6.ban együtt dolgoznak a Gringottsban
2018. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Skatebird ***** válasza:
100%
Akkor találkoznak először, amikor a Trimágus versenyzőit meglátogatja a családjuk. Herryhez Mrs Weasley és Bill jönnek és Fleurnek meg is akad a szeme Billen (nincs kifogása a fülbevaló és hosszú haj ellen;) amivel Weasleymama szekálja Billt). Utána nyáron Fleur a banknál áll munkába, hogy erősítse az angolját. Amikor összejönnek, az Öccsei azzal cikizik Billt, hogy magán órákat ad neki.
2018. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ron nem igazán volt belezúgva csak mivel Fleur negyedrészt véla, ezért őt is befolyásolta az ősi véla varázserő amit kisugároz

Egyébként valahol olvastam hogy a vélák csak azokat a férfiakat tudják rabul ejteni a varázserejükkel akik nem szerelmesek, az ötödik hatodik könyvben Ron már ráébredt arra hogy szerelmes Hermionéba, és onnantól már nem is csinált hülyét magából Fleur előtt mint a negyedik részben amikor ordítva elhívta a bálba :D

2018. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!