Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Japán nyelvű novellák egyetemi...

Japán nyelvű novellák egyetemista pénztárcának is elérhető áron?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtem az egyetemen japánt tanulni és eljutottam arra a pontra, hogy szeretnék könyveket is olvasni, viszont nem igazán találtam olyan oldalt, ahol viszonylag olcsón és szállítási díj nélkül (most preferred) lehetne noveleket és light noveleket rendelni.


Valaki esetleg találkozott már ilyen oldalakkal? Vagy valami egyéb beszerzési lehetőséggel?


A segítséget előre is köszönöm! (+_+)



2018. szept. 11. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Kindle nem opció?

Beregisztrálsz a japán Amazonra, és 500 yen körül már lehet találni novellásköteteket. Kindle olvasóval szállítási költség sincs.

[link]

2018. szept. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Körülnézek :) , de ha valaki találna a késöbbiekben papíralapú könyvekhez linket és elküldené, azt nagyon megköszönném!!
2018. szept. 14. 23:46
 3/3 anonim válasza:
bookdepository.com? Nincs szállítási költség, lehet fizetni akár PayPallal is, találni japán nyelvű könyveket (+magyar nyelvű könyveket is hébe-hóba).
2018. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!