Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismeri valaki ezt a könyvet?...

Ismeri valaki ezt a könyvet? A címe esetleg?

Figyelt kérdés
Képzeljetek el egy házat, ami folyamatos mozgásban van. Őrültség?! TUDOM, hogy él! Velünk, velem, örökké! Fiatalon mentem férjhez, és az hittem megtaláltam az igazit. Gazdag volt, egy úriember, és teljesen elkényeztetett. Megépítette nekem álmaim házát, de nem is oly sokára kiderült, hogy vigyáznom kellett volna, mit kívánok. Sok megmagyarázhatatlan dolog történt itt, ha vacsorát tartottunk, sosem tudtuk, hány emberrel végződik az este. Szolgám és hű társam, kit afrikai nászutamról hoztunk magunkkal, sötét erőket érzett már az első perctől, és talán nem is tévedett akkorát… Olvassátok el történetemet, minden fájdalmas és félelmetes tapasztalásomat megosztom veletek!

2018. nov. 2. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog itt kérni a megoldást! Keresgess szépen, vagy kérj segítséget...
2018. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Perly ***** válasza:
xezerlancszem, szerintem a kérdezőnek ez volt a segítségkérése. :D
2018. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Perly ***** válasza:
Elvégre is a válasz a szereplő lesz.
2018. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Perly ***** válasza:
xezerlancszem, visszaszívtam, jogos! :D
2018. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!