Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan könyv amit mindenki...

Van olyan könyv amit mindenki szeret de te utálsz?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 11:40
 1/7 anonim válasza:
53%
Nincs. Neked mi az?
2018. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
szürke 50.. mindenki áradozott róla hogy milyen jó,hát szerintem inkább egy kalap ...
2018. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a mindenféle high fantasy könyvek nem jönnek be, pedig próbálkoztam többel is, főleg a nagyon népszerűekkel, mint a Gyűrűk Ura meg a Tűz és Jég dala, de nem az én stílusom.
2018. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Betty Edwards: Jobb agyféltekés rajzolás - Parasztvakítás. Nem rajzolni tanulsz meg, csak fotóról másolni, ráadásul még csak rendes rajztechnikának nem is mondható ez a grafitos maszatolási izé. Aki rajzolni akar tanulni, annak a rendelkezésére áll millióegy jó rajzkönyv, amit képzőművészek írtak. És gyakorlatban is hasznosak.


Csukás István: Süsü, a sárkány - Nekem ez túl debil, pedig szeretem Csukás István bácsi többi meséjét, de a Süsütől a hideg is kiráz, és rémálmomban jön elő. És nem értettem soha, hogy a királylánynak meg a királyfinak miért nincs neve. Még az utolsó népmesében is van egy János meg egy Ilona.


Leiner Laura: A Szent Johanna gimi 1. – Kezdet - Én is voltam kamasz, én is voltam középiskolás, de nem írtam róla könyvet. Ebben semmi sem történik, borzasztó nagy közhelyekkel dolgozik, értsd: a főszereplő szürke kis egér, a barátnője emós és szereti az animéket. Jellemábrázolás nulla. Karakterfejlődés nulla. Cselekmény nulla.


Aldous Huxley: Szép új világ - Ezt nem utálom, csak nem találtuk meg a közös hangot. De az is lehet, hogy túl fiatal és éretlen voltam, amikor olvastam.

2018. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Negyedik vagyok. Az a személy, aki annyira nem meri felvállalni az arcát, hogy privát üzenetben zaklat olyan hülyeségekkel, hogy a királyfi vagy a királylány neve a Süsüben, az bizonyára unatkozik, és nincs jobb dolga. Én a kérdésre válaszoltam.
2018. dec. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen rajzkönyvet tudnál javasolni, ami tényleg jó? Én voltam jobb agyféltekés tanfolyamon, tetszett ugyan, de még csak másolni tudok, és nem tudom, azért-e, mert még nem gyakoroltam eleget, vagy mert a módszer nem jó.
2019. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, Szunyoghy András Rajz ABC című könyve. Nem ilyen lépésről lépésre taítós, viszont megtanítja az akadémiai rajzolás alapjait.

Valamint Hazel Harrison: Művészakadémia és Richard Taylor (szerk.) : Mindenki ​rajziskolája

2019. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!