Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mostanában miért lett majdnem...

Mostanában miért lett majdnem minden amatőr írói oldal felhasználása regisztrációhoz kötve?

Figyelt kérdés
Én, aki egyszerű olvasó vagyok naivan felmegyek wattpadra, azt mondja regisztrálj! Miért, nem akarok én regényt feltölteni, sebaj nézzük a polc.eu-t, ott is kell regisztráció. Miért? Egy IRL könyvtárnál ez érthető, mert ott egy valós dolgot viszel haza, de itt minek?

2018. dec. 14. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Meddig tart egyébként egy regisztrációt elkészíteni? Nekem alap, hogy ahol több időt fogok eltölteni, oda beregisztrálok. Plusz feloldok ezáltal plusz lehetőségeket. És az írók, adminok is látják, hogy azért vagyok ott, mert érdekel a sztori, nem azért, hogy kontroll vé - kontroll cé segítségével kimásoljam az egészet és eladjam sajátomként. Mondjuk a regisztráció sem garancia arra, hogy biztonságban marad a szellemi tulajdonod, de a másoló lustaságok többsége nem fog időt tölteni a regisztrációval. Egy a valóvilágban létező könyvtárba is be kell regisztrálni előbb és csak utána vihetsz magaddal könyvet. De az is olyan, hogy egyszer beregisztrál néhány perc alatt, aztán többet (vagy hosszú ideig) nem kell. Ugyanígy a fanfic oldalakon.
2018. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves első és egyetlen válaszoló köszönöm, hogy leírtad a helyzetet, csak éppen nem válaszoltál a kérdésemre. mi a bánat miatt kell, ha valaki nem tölt fel, nem ír kritikát? Mi az oka, haszna van a tisztel közönség elriasztásán kívül?

Gondolkodj egy kicsit logikusan, te látod értelmét? Mintha a gyakorin csak akkor nézhetnél kérdéseket, ha csinálnál regisztrációt és belépnél vele. Hülyeség lenne, nem? Szerintem az a normális, hogy az egyszerű látogatót az interneten nem kell regisztrálnia sehova, az IP címét így is logolja a szerver, most számít az ha IP-hez tudják kötni, hogy most cuclimókus23 vagy picicica89 felhasználó melyik IP-hez tartozik?

2018. dec. 19. 00:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát van olyan oldal amihez nem kell regisztrálni, bár asszem azok inkább fanfictionos oldalak és Magyarországon nem tudom mennyire használják. Hogy miért kell regisztrálni, arra logikus magyarázat nincs. De a barátnőm is regisztráció nélkül olvas ott, szóval lehet a nélkül is. Sőt régebben én is úgy használtam, csak én írni akartam, szóval regisztráltam. De szerintem nem nagy ügy regisztrálni, szóval csináld meg, ha tényleg olvasni akarsz ott.
2018. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!