Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Várhatóan mikor fog megjelenni...

Várhatóan mikor fog megjelenni Leiner Laura Iskolák Országos versenyének 3. része?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 14:25
 1/3 anonim válasza:
Ez jó kérdés... A második részt könyvben vetted meg vagy letöltötted? Mert nekem meg az kéne... Írhatsz privit 😉
2018. dec. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Várhatóan április és május között fog megjelenni ,mert Laura fél évente ad ki könyvet.Amúgy én nagyon várom a folytatást és azt ,hogy az arany csapat kezelésbe vegye a sárgákat ,persze remélem az aranyak nem élnek fel a tabletten lévő infókkal és nem forditják a pirosak ellen ,na mindegy eléggé elkalandoztam.
2018. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kitti Almási válasza:
Nemsokára. Nemrég a blogjára, illetve az instagram oldalára kitette, hogy hamarosan láthatóvá válik a megjelenésének a dátuma,címe,tartalma, borítója és részletek is!
2019. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!