Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért féltékenykedett Annabeth...

Miért féltékenykedett Annabeth a csata a labirintusban és az utolsó Olimposziban Rachelre hogy ha Lukeba és nem Percybe volt szerelmes akkor?

Figyelt kérdés

2018. dec. 25. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Annabeth sose volt szerelmes Luke-ba, ezt el is mondja neki Az utolsó olimposziban:


"- Szerettél... - Luke köhögni kedzett, ajka vörösen csillogott. - Szerettél valaha?

Annabeth letörölte könnyeit.

- Volt idő, amikor azt gondoltam... szóval, amikor azt hittem... - Annabeth rám nézett, mintha abból merítene erőt, hogy ott vagyok mellette. Rádöbbentem, hogy ezzel én is így vagyok. A világvége kapujában is csak az számított, hogy Annabeth él.

- Testvérként szerettelek, Luke - mondta halkan. - De szerelmes sohasem voltam beléd."

2018. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az Athéné jelében van egy olyan rész amikor Hazellel és Piperrel és Aphroditéval kávéznak és az istennő mondja hogy megígérte hogy izgalmassá teszi a szerelmi életét. Ekkor Annabeth visszagondol hogy évekig szerelmes volt Lukeba aki csak húgaként szerette.
2018. dec. 25. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre a részre nem emlékszem pontsan, de maga a jelenet rémlik.

Gondolom arra emlékszik vissza, hogy lehetett volna köztük valami, és tényleg nagyon fontosak (voltak) egymás számára, és Aprodithé "besegíthetett" volna.

2018. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet.:)
2018. dec. 25. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!