Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki szívesen olvas, az mondana...

Aki szívesen olvas, az mondana nekem véleményt erről a történetről?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 14. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Tinilány-divatbólírás-közhelygyűjtemény. A kényszeredett amerikai nevektől kezdve az érdektelen sztorin (aminek fogalmazásmódja keveredik másoktól ihletett meg magadból kisajtolt mondatokkal) keresztül egy mai 12-13 éves lány életre való rálátásáig (iskolai sztori, hiszen az írónak sincs több élettapasztalata amiből meríthetne, sem fantáziája hogy más világot alkosson). A helyesírás túl sokszor kifogásolható, az első részben fájdalmasan rossz elírásokkal ("öltözettek, elött, nevelő otthon"). Csak beleolvastam, nincs türelmem szövegtömböket végigolvasni.
2019. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem az előttem szólóval.
2019. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretsz, és akarsz írni, akkor egyelőre azt tanácsolom, magadnak írogass, gyakorolj sokat, olvass sokat, tanulmányozd más, tapasztaltabb írók stílusát, technikáját! Ez egyelőre, ahogy előttem már leírták, nem kifejezetten élvezhető, de az nem jelenti azt, hogy abba kell hagynod az írást. De a publikálás, akármilyen formában, egyelőre kerüld, mert senkinek nem lesz pozitív tapasztalat, se neked, se az olvasóidnak. És talán érdemes először rövid történeteket, novellákat, egyperceseket írnod, és nem rögtön egy regénybe vágni a fejszédet, mert bele fog törni. Tudom, hogy a mai felgyorsult világban (klisé, de igaz) azt várja mindenki, hogy minden elsőre sikerülni fog, és a siker hip-hop az ölünkbe hullik, de vannak dolgok, amiket nem szabad siettetni. És az írás ilyen. Ha nem vagy hajlandó időt és energiát fektetni a fejlődésbe, még akkor is, ha egy darabig nem lesz kézzel fogható eredménye, akkor jobb, ha nem is erőlteted.
2019. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!