Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek hogy tetszik az iromány...

Nektek hogy tetszik az irományom felnőtt tartalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Elkezdtem írni Wattpadon. Most csinálok először ilyet, nincs vele semmi komolyabb célom. Nem akarok író lenni vagy ilyesmi. A véleményekre lennék kíváncsi. Szerintetek min kéne javítanom? Mi az ami nem tetszik a történetben?


Meleg tartalom amúgy. A napokban kezdtem írni.


L


2019. febr. 21. 08:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Link: [link] Eddig 2 rész van. Kölyök a címe.
2019. febr. 21. 08:09
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a jó link. Az első hibás asszem 😓

2019. febr. 21. 08:19
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Szia. Beleolvastam. Számomra egy tipikus meleg sztori, ami Wattpadon is tömkelegével van jelen. Ajánlom vigyél bele valami egyedit, hogy kitűnjön a többi közül és ne csak a szexualitásra összpontosuljon.
2019. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit pl? 😓
2019. febr. 21. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlót javasolnék. Egy meleg főhős legfőbb tényezője sem az, hogy meleg. A sztori másról szóljon miközben melegsztori. Eleve én azt javasolnám, hogy ne egyenesen mondd ki, hogy ki meleg és ki nem. Aki olvassa az előbb utóbb úgyis ráfog jönni, már ha fontos a történet szempontjából. Ha például a főszereplő gyengéd érzelmeket táplál valaki iránt aki azonos nemű vele, az már elég gyanús.


Én például írok egy könyvet régóta. Nem melegtémájú, de van benne egy szereplő aki homoszexuális. Ahogy beleolvasok többször a történetbe, az a helyzet, hogy egyelőre fel se tűnne, hogy az ha nem tudnám. Mert nem erről beszélek, attól függetlenül, hogy sosem gondoltam rá másképp. De ez csak egy példa.


Természetesen ha a szexualitás a téma, illetőleg egy szerelmi történet az más helyzet. Én ezt javasolnám, de mint mondtam attól függ, ha ez utóbbi, akkor nyugodtan engedd jobban el a fantáziádat, mondjuk ne minden sorban.

2019. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!