Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hogyan látjátok stephen...

Ti hogyan látjátok stephen king Az c. könyv Beverly karakterét?

Figyelt kérdés
szerintetek egy könnyűvérű lány?
2019. ápr. 1. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem az, igen.

Magát, Beverlyt nem kedveltem, de sajnáltam is "családi" körülményei miatt.

2019. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A magánélete miatt sajnálom, mind az apját, mind a későbbi társait beleértve.


Ami a személyiségét illeti, pont azt a nőtípust testesíti meg, amit kimondhatatlanul ellenszenvesnek találok, egyedül őt nem tudtam megkedvelni a Vesztesek Klubjából. Igazából már azzal kihozott a sodromból, ahogy az apját kezelte, mániákusan szajkózta, hogy milyen remek ember, miközben egy idióta is levenné fél pillanat alatt, hogy távolabb nem is állhatna ettől a fogalomtól. Állandóan azon agonizált, hogy ő nem elég jó gyerek, és az a totálisan normális, amit az apja csinál vele - ez a mentalitás áldozat részéről történő helyzettorzítás ide vagy oda, rémesen frusztráló.


Számomra nagyon… mesterkélt volt, nem éreztem azt, hogy úgy adná a belülről jövő, valódi énjét, mint a fiúk. Ő kényszeresen a tűzről pattant kis vadmacska akart lenni, aki sokkal, de sokkal keményebb, mint a többi tizenegy éves lány, csak velem persze nem tudta megetetni ezt a maszlagot. Azon túl, hogy ha felhúzzák úgy káromkodik, mint egy kocsis, Beverly egy szemernyit se volt keményebb vagy vagányabb, mint a korabeliek, ugyanúgy két másodpercenként változtatta, kibe szerelmes, mint azok a lányok, akiket megvetett, ugyanannyira el volt vele varázsolva, hogy nő a melle… És mellette még hangsúlyozta is, hogy ezt meg azt rejtve kell tartania, úgy kell csinálnia, mintha nem úgy gondolkozna, ahogy, mert akkor a fiúk azt mondják, olyan mint a többi lány. Az egész csaj viselkedése nekem egy gigantikus, logikai nyaktörés. Másrészről azt kimondottan undorítónak találom, ha valaki egy olyan dologért szól le másokat, amit ő is csinál.

2019. ápr. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az elmebeteg apja tette ezt vele. Tulajdonképpen emiatt identitászavar figyelhető meg nála és ezért hibáztatni márpedig nem lehet.
2019. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az egyértelmű, hogy szerencsétlen nagyon sérült, viszont nem takarózhat ezzel a végtelenségig. Sajnálom azért, amin átment, mélységesen elítélem azokat, akik közrejátszottak benne, de attól még a személyisége ritka irritáló.
2019. máj. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!