Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvesbolt, könyvkereskedés...

Könyvesbolt, könyvkereskedés bármilyen könyvet meg tud nekem szerezni?

Figyelt kérdés
Tehát, ha nekem kellene xy könyv, de nincs az üzletükben, akkor tudnak nekem rendelni, vagy megvan melyiket tudják melyiket nem?
2019. ápr. 13. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Antikvárium esetében lehet arról szó, hogy "bármilyen" könyvet meg tudnak szerzeni. Ellenben már jártam úgy egy antikváriummal, hogy nem tudtak beszerezni egy könyvet, mert annyira nyomott példányszámban jelent meg. (Ez, ha jól emlékszem 2017 nyarán történt meg velem. A könyvet végül 2019 januárjában sikerült beszereznem internetről rendelve.)


Könyvesbolt esetében (például Alexandra, Libri, Líra, etc...) esetében, ha létezik a hálózatukban a könyv, akkor valószínűleg beszerzik neked. Ám könyvhálózatok esetében érdemesebb online rendelni, az olcsóbb és biztosabb.


Szerintem, ha nem olyan nagy ritkaságról van szó, akkor záros határidőn belül be tudják szerezni – legyen szó bármilyen normális könyvkereskedésről, amelyik odafigyel az ügyfeleire.

2019. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!