Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki nem tud egy ilyen...

Valaki nem tud egy ilyen fanfictiont mondani? (Rick Riordan: olimposz hősei)

Figyelt kérdés
Az alap koncepciót mint egy rövidebb fanfiction olvastam instagrammon, de az eredeti ötlet egy tumblr accountrol származik. Az egész arról szólna, hogy mikor Annabeth és Percy beleesnek a Tartaroszba a harmadik könyv végén, akkor csak Percy esen bele mivel valahogy sikerülne neki ki megnenteni Annabethet. Lent a Tartaroszba egy kész gyilkológéppé válik, de mindent Annabethért tesz, közben kiaalakul egy új képessége pontosabban nem tudom mi, igából magyarrra fordítva Vérhajlítás, viszont Percytöl mindenki elkezd félni/ elidegenülni miután visszatér a tartaroszból, kivéve Nico-t és Annabethet. Viszont Annabeth is fél egy kicsit, Nico, meg hát egy másik sztori.... még az istenek is jobban tisztelik őt. Ez ha van az biztos angol fanfiction, de nekem nem sikerült megtalálnom, és iszonyatosan tetszik ez az alapötlet, úgyhogy hátha valaki olvasta ezt. Nagyon hálás lennék egy linkért...

2019. ápr. 20. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress rá a Dark!Percy tagre AO3-n, szerintem egy kis böngészéssel találsz hasonlót.
2019. ápr. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!