Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak én nem tudom, hogy mi...

Csak én nem tudom, hogy mi történt Leiner Laurával?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja néztem meg életemben először a hivatalos oldalát... Persze imádom a könyveit, de azért eddig nem jutottam el.. :)


Szóval unatkoztam és elkezdtem visszafelé pörgetni, és egy bejegyzésben említette, hogy az új kiadott SZJG.ben a "kiselejtezett" részek is benne vannak, azok, amiket a Kalauzban mutatott. Meg azt is említette, hogy kiadót váltott...

Valaki tudja, hogy mi történt pontosan?



2019. jún. 11. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Ciceró és Gabó Kiadóval is megromlott a kapcsolatuk. Konkrét okokról nem beszélt, de ezért alapított a nővére Linda egy sajátot. (L&L Kiadó)
2019. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. jún. 11. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra tudok gondolni, hogy a fránya anyagiakban nem tudták megegyezni, illetve elképzelhetőnek tartom, hogy beleszóltak a könyvei tartalmába is, amit kezdőként még lenyelt, de aztán miután az ország top 10 leghíresebb írója közé került, volt már mersze váltani... De tényleg, nektek is feltűnt, hogy az újsütetű műveiben sokkal több "züllött" dolog van a régiekhez képest? Káromkodás, alkoholizálás, ilyesmik...


Biztosat persze csak ő tudna mondani, de ilyen ügyekben általában csukva tartja a száját.

2019. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!