Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mo Dao Zu Shi novella/regény...

Mo Dao Zu Shi novella/regény elérhető magyarul, vagy angolul?

Figyelt kérdés
Magyarul fordították, de csak a 4. fejezetig, angolul meg sehol nem találom. Meg is vennèm, bár nem hiszem, hogy kiadták (kínai és vietnámról tudok).

2019. júl. 5. 23:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal esetleg segít?


[link]

2019. júl. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2019. júl. 6. 10:33
 3/16 Benke Petra válasza:
Na ez engem is nagyon érdekelne:D
2019. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szia! Itt fordítják, én már ki is nyomtattam magamnak, amennyi megvan. :D

[link]

2019. dec. 26. 23:34
 5/16 anonim válasza:
63%

Én ezt az oldalt ajánlanám inkább: [link]

Sokkal pontosabb a fordítás mint Ausagarinál.

2020. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2020. jan. 12. 17:16
 7/16 anonim válasza:
Kurochin köszi a linket. Eddig az Asagirin olvastam, de ott leszedték a fejezeteket. Így legalább tudom folytatni.
2020. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 HanaMana válasza:
100%

Kedves Kurochin.


Én is az ausagarin olvastam eddig a regényt, de most megnéztem a linket, amit ajánlottál.

És most nem bántásból írom, minden tiszteletem a fordítónak, mert nehéz az angol szövege, de... ez egy elég magyartalan google fordítós verzió... Te is félreérted a dolgokat. Egy rendes fordítás nem attól lesz jó és pontos, hogy valaki csinál egy tükörfordítást... Az angol is angolosított az ő verzióján, ez tisztán látszik. Sőt, ha olvastad volna az ausagaris verziót, láttad volna, hogy ők ráadásul a kínai eredetiből IS dolgoztak, nem csak az angolból. Szóval pontosság kérdésében is inkább rájuk szavazok.


Én várok a régi fordítóra, azt írták, hogy csak költözik egy új oldalra. Angolul már úgyis olvastam.

2020. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én még nem olvastam teljesen a másikat, de igen, picit nekem is furi volt...
2020. febr. 3. 21:59
 10/16 anonim válasza:

Kedves HanaMana!

Esetleg ha valamikor kiderül hol fordít tovább a régi fordító, nagyon örülnék neki, ha el tudnád küldeni az oldal linkjét vagy bármilyen másik oldalét ahol igényes a fordítás. Előre is köszi a pozitív választ!

2020. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!