Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki felismeri ezt a könyvet?

Valaki felismeri ezt a könyvet?

Figyelt kérdés

Anno egy könyvtárból kölcsönöztem ki de azóta bezárt ezért nem tudok vissza menni megnézni mi a címe. Mindenre pontosan emlékszem szinte kivéve az íróra és a címre.

Borító; a borítón egy szőke fiú fut tátott szájjal "feléd" és mellette egy régi arany zsebóra van a háttér sötét és viharos.

A könyvet egy nő írta arra emlékszem.

A történet lényegében annyi, hogy egy esős szomorú napon egy fiú(15-6 év körüli) szobájába berepül egy férfi aki elhívja egy táborba, a fiú el is ment és átkerült egy ködfalon át egy másik világba. A ház ahol lakni fog az egy romos ház ahol egy két érdekes lény is él. Van ott egy vele egy koru lány is és az elmondja hogy veszélybe vannak és ami ott egy nap az a valóságba 10 év. A lány megmutat egy tavat a fiúnak és elmeséli, hogy a tó végtelen és teli van gonosz lényekkel. A fiú ezután a lánnyal együtt megpróbáln megszökni. E közben a ház átváltozik farkassá akit le kell győzni. Végül vissza térnek a való életbe. A fiú haza megy de kiderült, hogy a szülei bánatukba eladták a házat. A fiú aki már férfi elment a parkba sétálni és találkozott abból a másik világból a lánnyal aki ugye már nő és gyerekei is vannak, és a fiát a fiú után nevezte el mivel ő juttatta ki abból a világból.

Életem ez a könyv valaki kérlek segítsen megtalálni a címét🥺🥺🥺


2019. júl. 9. 14:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem magyar az írónő
2019. júl. 9. 14:44
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hangzik, mint Az öröklét tolvajai (The Thief of Always). Bár azt pasas írta.
2019. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úristen ez az nagyon nagyon köszönöm ,nem tudom miért emlékeztem nőre... NAGYON HÁLÁS VAGYOK
2019. júl. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!