Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak olyan lol könyvek a...

Vannak olyan lol könyvek a mik 11 12 éveseknek is tetszenek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
mi az a lol könyv?
2019. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1es

[link]

2019. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszi! Tényleg nem tudtam, hogy mik ezek, azt hittem, hogy valami szlenget használsz és speciális könyvekről beszélünk!
2019. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs és nem is ajánlom ebben a korban. Nem azért, mert 18+-os, hanem ezek legtöbbje az USA valamelyik államában játszódik és a legtöbbje nagyon nagyon más iskolai és kamasz világot ír le, nem vagyok biztos benne, hogy ilyen fiatal korban ez jót tesz.
2019. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze! Vannak szerintem nagyon jó Lol-könyvek, 11/12 évesen én is sok olyat olvastam. Érdemes megpróbálkozni velük, biztosan fogsz találni olyat, amelyik tetszik. Nincs egy olyan hű de komoly mondanivalójuk, de kikapcsolódásnak, meg, hogy olvass valamit tökéletes.
2019. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!