Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lehet a címe vagy az írója...

Mi lehet a címe vagy az írója az alábbi könyv sorozatnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még általános iskolás koromban olvastam egy regény sorozatot. Sajnos könyvtári volt és a címére és az írójára sem emlékszem már. Googlebn sem talaltam meg. Arról szólt hogy két osztálytárs akiket egymás mellé ültettek és nem kedvelték egymást hazi feladatot kaptak (talán vmi szociális jellegűt), minek keretében egy idős hölgy otthonába csöppent a történet ahol kiderült, a hölgy boszorkány, aki visszavonul, igy tovabbadta a tudást a két lánynak és rájuk hagyta a házát és a láthatatlan macskájàt. Igy a lányok barátnők lettek és a különböző kalandjaikról szólnak a könyvek.

2019. júl. 21. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiúk kizárva - Thomas Brezina
2019. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B25 ***** válasza:
Jaj igen ez a Fiúk kizárva és imádtam, gyermekkorom nagy kedvence volt! Remélem tetszeni fog!
2019. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!