Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Camila Mendes csak szerintem...

Camila Mendes csak szerintem "husi" kicsit?

Figyelt kérdés

Sok szexi képet láttam róla, de szerintem a nagyja photoshop... Mármint szerintem azért a karjánál látszik, hogy nem egy nádszál, és a combja is robosztus kicsit.

Nem bántásból, nagyon szeretem.


2019. júl. 29. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jó csaj, nincs vele gond. Egyáltalán nem mondható még csak teltebbnek sem, simán csinos az alakja, az meg hogy nem egy etióp csontkollekció mint Ariana Grande, az szerintem nem akkora gond.
2019. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nádszál. Ééééés??
2019. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
26%

Igen, szerintem is (nem bántásból, én is nagyon bírom a csajt, meg jó látni, hogy ha megkapta Shawn Mendest, hogy nem feltétenül az számít a pasik szemében, hogy modell alkatod legyen).

Elég tömzsi alakja van, meg ezért van jó nagy feneke is, viszont ehhez képest kicsi melle, de tök jó látni, hogy ezzel együtt is hiánytalan önbizalma van, sok hasonló sztárhoz hasonlóan nem akar nagy ciciket csináltatni magának, vagy nem köpi ki a belét hogy darázsdereka legyen - és lám, így is mindenki szexinek tartja, élen a TÉNYLEG szexi barátjával! Szerintem jól csinálja.


(És igen, biztos hogy nagyon sok képe photoshop, de azért szinte minden ilyen híresség képein van két három réteg, szóval ezzel nincs egyedül...)

2020. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!