Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » LIL G és Marci már nincs...

LIL G és Marci már nincs együtt rendben fiatalok van ilyen, de éppen ezért miért kell pikk-pakk eljegyzés 17-18 évesen?

Figyelt kérdés
Nem értem hova sietnek, miért kell pár hónap után gyűrű ha aztán szakítás a vége. Marcinak tényleg már új barátnője van vagy ez a része pletyka?

2019. júl. 30. 02:40
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez az ő dolguk.

Én is a megfontoltság híve vagyok, bár azért az eljegyzés még nem egy olyan nagy dolog, mint a házasság.

2019. júl. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert manapság nincs átgondolva semmi a kapcsolatokat meg nem megjavítják hanem eldobják és újba kezdenek, de ez idősebbekre is érvényes sok harmincas gyerekkel is elválik inkább mintsem kompromisszumot kössön. Sajnos.


Előző hozzászólónak meg üzenem ez az "ő dolguk" mókás, ilyen alapon soha senkiről és semmiről ne legyen véleményünk hisz magánügy OMG. :D Közszereplő Lil G belőletek él = bizonyos keretek között tűrnie kell a véleményeket! Nem az anyázást, de egy ilyen jellegű kérdést mindenképpen. Ez nem úgy működik kipakolom a magánéletem ha jó, de ha rossz mi közöd hozzá. Nézz utána, hogy működik a bulvár média. Fiatalka lehetsz még nagyon majd rájöszz mi, hogy megy főleg jogilag.

2019. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
* rájössz
2019. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Kik ezek?
2019. júl. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!