Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó Péter miért olyan...

Dancsó Péter miért olyan kegyetlen, hogy kigúnyolta Elek Zoltánt?

Figyelt kérdés

Most meg úgy csinál, mintha ő lenne az együttérzés nagymestere és a segítségét ajánlja fel, stb. Miért hiszik el sokan, hogy Dancsó kedves, normális ember?

Rokonom ismerte, egyáltalán nincsen benne empátia.


2019. aug. 1. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Dancso is mar megelhetesi videos, nem onmagat adja hanem amit a nezoknek lehet eladni.
2019. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a részét meg is érteném, ebből él. De miért kell gonosznak lenni, miért kell ilyen "példát" mutatnia a tini rajongóinak?
2019. aug. 1. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Mert ezt fizetik meg. Ha megnézed a régi Dancsót, a fekete pulcsis inggalléros, lapos hajú Dancsót, még kedves, és szerethető volt. A pénz és a népszerűség a hatalmába kerítette. Ennyit tesz az emberrel a népszerűség.
2019. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
93%
#3-as szerintem nem a népszerűséggel van a baj hanem az emberrel, nézd meg pl. Pamkutyáékat szerintem stílusban nem változtak semmit viszont minőségben hatalmasat nőttek..a Coca Cola reklámoz már velük
2019. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
miert, szerinted kik vagynak hirnevre? a legtobb hires ember pszichopata kb, azert is tudjak gatlastalanul kihasznalni a rajongoikat. dancso kb elvezi sztem, h balvanyozzak. tiszta nagykepu. neha megjatsza az empatiat amikor neki ugy elonyos, aztan ennyi. ezert lesz pl sok hires ember gyereke ongyilkos, az ilyen hirnevet hajhaszo emberek legtobbje (tisztelet a kivetelnek) egy epatia nelkuli egoista farok, aki a sajat celjai elerese erdekeben kepesek kihasznalni barkit
2019. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 67% Nem viccelek, rokonom hasonlóképp festette le ahogyan te. Van benne logika sajnos.
2019. aug. 1. 18:13
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Azt hiszem ti lehettek azok akik elmentetek a főzősbácsihoz és kaptatok ajikat, aztán azon viccelődtetek, hogy tud-e írni. Na ez, pl. nem poén, csak sértő.

Annak is megvan a módja, hogy valakinek a stílusát kiparodizáljuk, vagy hogy viccesen kritizáljuk a munkásságát. Hihetetlen, de még a műfajt is úgy nevezik, hogy stílusparódia. Ennek nem az a célja, hogy valakit nevetség tárgyává tegyünk, nem megy át személyeskedésbe. Ez a különbség a kettő között.

Dancsó némileg normálisnak látszik, kedves meg bárki lehet amikor tudja, hogy le fog menni adásba. Az igaz, hogy a pepsinek semmi pénzért nem csináltam volna reklámot, nincs az az ember a földön aki jobban szetetné a pepsit mint a cocát, ez akkora tény, hogy ezzel szembe menni nyílt hazugságnak minősül. Ilyen ez a fogyasztói társadalom. Én nem annyira bírom pamkutyáékat, mégis cocát iszok.

2019. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Soha nem viccelődtem más fogyatékosságán, ellentétben Dancsóval és a rajongóival. "Kedvesnek látszik"...tehát nem ismered. Rokonom igen.

A kioktató mentegetés, és a stílusparódia (nem az, sajnos, de mindegy) fölényeskedő magyarázása meg csak megmutatja, milyen emberek is nézik...

2019. aug. 2. 14:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is írtam olyat, hogy "kedvesnek látszik" azt írtam, hogy némileg normálisnak.

Mikor viccelődött egyébként mások fogyatékosságán? Én azt sem írtam, hogy te ezt tetted volna, arról írtam, hogy mi a különbség a két videó között.

Nem kell, hogy ismerjem, vagy legyen valakim aki ismeri ahhoz hogy el tudjam dönteni, hogy gúnyolódás amit csinál vagy sem.

Igazad van, lehet nem stílusparódia, nevezd el valami másnak, nem fölényeskedni akartam vele, csak arra rámutatni, hogy nem mindegy hogy valakiből csinálunk viccet, vagy abból a termékből amit legyárt felénk. Márpedig Dancsó szerintem előbbit sosem tette, különben nem is néznék az olyan emberek mint pl. én.

Jól esik egyébként, hogy egyből rólam is véleményt formáltál, máris érzem magam valakinek.

2019. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!