Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Ariana...

Mi a véleményetek Ariana Grande-ról és Billie Eilish-ról?

Figyelt kérdés

2019. aug. 10. 02:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
17%
Két fillért nem ér a bőrük.
2019. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
25%
Ariana Grandenek jó a hangja de a stílusa nem igazán jön be. Billie dalai meg abszolút nem tetszenek. Meg ha néha mosolyogna a képeken akkor nem úgy nézne ki mint egy drogos
2019. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
94%

Arianával nem tudok azonosulni, sem a dalaival, sem a személyiségével, de azt bevallom hogy jó hangja van. Billiet már annál inkább közelebb érzem magamhoz.Például van a Lovely c.száma,ami a depresszióról szól. Igaz én nem vagyok depressziós, de pánikrohamaim szoktak lenni, szóval valamennyire átérzem a szöveget. Szerintem ő az a tipikus csaj, akit nem változtatott meg a siker.(nem ismerem, de a médián ez jön át) Az is nagyon tetszik, hogy azért hord bő ruhákat, mert nem akarja hogy a külső alapján ítéljék. Valahogy azt "hirdeti" hogy vannak még olyan csajok is mint ő(fiúsabb, különcebb) ebben a Kardashian utánzatokkal teli világban.

Írtam ezt úgy, hogy egyáltalán nem vagyok a fanja, csak utána néztem a munkásságának, ismerek egy pár számot stb..

2019. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
27%
Egy nagy szar mindkettő, semmi tehetségük. :D
2019. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
33%
Bábok. Jellemtelen termékek.
2019. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
35%
Futószalagon gyártott tinibálványok, egyik rosszabb mint a másik. Közük nincs a jó zenéhez.
2019. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%

Szerettem Arianat amig olyan volt mint a 10es altal belinkelt kepen(voros haj).

V mint Viktóriaban szerepelt, meg a Sam es Catben. Imadnivalo karaktere volt, autan bejott ez a popzene es szamomra megszunt. Teljesen hidegen hagy a zeneje, na o tényleg a zeneipar mellektermeke.


Billie szintiszta tehetseg, aki azert nez ugy ki mert o igy akar kinezni. Nem a hatterbol iranyitjak, hanem egyszeruen azt akarja hogy a zenejerol irjanak es ne a testerol.

2019. dec. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
24%
színtiszta tehetség XDDDDDDDDDDDDDDDDD ezen jót röhögtem, köszi. csak énekelni tud valamennyire, a hangszerekhez viszont egyáltalán nem ért. ezt bizonyítja az is, hogy a bátyja csinál jóformán mindent az éneklésen kívül, amit ráadásul elektronikusan oldanak meg, semmi hangszert nem használnak hozzá. ha manapság ezt hívjuk színtiszta tehetségnek, akkor tényleg elindult a zene egy olyan lejtőn, ahonnan már soha nem fog visszajönni. mondjuk nem, mintha bánnám. én tökéletesen elvagyok a régebbi zenékkel, amikor még tényleg tehetséges embereket tiszteltek emberek milliói.
2019. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
34%
mármint a bátyja tud hangszeren játszani, csak azt nem igazán kamatoztatja, amikor billie robotzenéjét gyártja le helyette. a többes szám meg a többi stúdiósra értendő, mert nehogy elhidd már, hogy egyedül a bátyja csinál mindent. nagy részét ő intézi, de azóta már több ember is beszállt a munkába, csak ugye erről nem nagyon szeretnek beszélni. billie összesen a hangját teszi hozzá, ami szerintem édeskevés.
2019. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
47%
Ariana egy kiéhezett p i c s a , akinek minden száma csak a r i b a n c k o d á s r ó l szól, már rég nem szeretem. Régebb Ari fan voltam, csak aztán rájöttem milyen ő valójában (nem ismerem, viszont a s z E x shoppos ruhái, a fánknyalogatása, a mexikói lány és a hallott modell ügye mindent elárul róla, hogy egy beképzelt sztárocska, akinek az anyja és az apja szószerint kinyalták a seggét, hogy ez legyen belőle). Billie számomra sokkal szimpatikusabb, bár nem vagyok depressziós, viszont tetszenek a dalai, meg a személyisége, és hogy nem akar úgy kinézni, mint egy ovódás (sajnálom a kemény kritikát, ari fanok pace, nem akarok problémát ebből, imo (az én véleményem))
2020. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!