Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lady Gaga, Lana Del Rey,...

Lady Gaga, Lana Del Rey, Billie Eilish, Lorde vélemények?

Figyelt kérdés

2019. aug. 10. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
igen
2019. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Jó, tetszik, fura, elmegy.
2019. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Gaga istennő, elképesztően tehetséges, páratlan hangi adottságai vannak, emellett színésznek is jó.

Lana del Reynek kifejezetten jó, erős hangja van, de a munkásságát középszerűnek tartom.

Eilish egy nagy 0.

Lorde meg még annál is nullább, ők ketten ha vannak még a rádiót is eltekerem.

2019. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Lady Gaga az evszazad legnagyobb eloadoja.

Lana felejtos az allando eretvagos zeneivel.

Billie Eilish most meno, de ket 2 mulva ciki lesz.

Lorde pedig zeneileg a legnagyobbak kozott van, legalulertekeltebb enekesno.

2019. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Lady Gaga minden korosztályt megérintett. Ezt mind tudjuk. Az őseim vele nőttek fel, én is vele növök. És ha megmutatom egy 5 évesnek a híresebb dalait, ő is tudja.


Lana Del Reyt én imádom hallgatni, amikor le akarok nyugodni, mert kellemes a hangja és nyugtató. Szeretem.


Billie Eilish még nem rég kezdte, de szerintem szuper jól halad. Főleg, ha a koncertjeit nézem. Főleg a korabeliek, de az én őseim is szeretik őt. És ők már +60-asak... Az ő hangja is megnyugtat.


Lordét nem ismerem. Csak pár dalát, de azok is tetszettek.

2019. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Clorox válasza:
100%

Lady Gaga egy ikon, mindenki ismeri remek dalai vannak!


Lana a kedvencem a 4 közül, nagyon szeretem már évek óta ő a kedvenc, viszont a mostani albumától a NFR-től én többet vártam!!


Billie-t is bírom, nagyon tetszenek a zenéi, de nem Lana szinten!


Lorde pedig egy nagyon tehetséges lány, nem kapja meg az elég megbecsülést a dalaira. Remek dalszövegei vannak és a Melodrama egy nagyon alulértékelt album!

2019. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Lana Del Rey nagyon jó énekesnő, a többi nímand.
2020. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NikiKING ***** válasza:
58%

Tudom, hogy a válaszomért most sokan szétfognak szedni, de attól leírom. És előre mondom hogy ezaz én véleményem csak.


Lady Gaga-t hallottam már de nem az én stílusom. A hangja jó, viszont nem az én stílusom.


Lana, Lorde- őket soha nem hallottam még egy dalukat se, Lana nevét csak.


Billie Eilish- én elismerem hogy Super Fan vagyok egyszerűen az egész Wikipédia tudom kb az összes élőadását végig néztem. És szerintem ő a Best. És biztos hogy 10-15 évig még simán befutó lesz. De én utána is fan maradok. Mert egyszerűen az egész személyisége tetszik

2020. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!