Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hány évet jósoltok Molnár...

Hány évet jósoltok Molnár krisztiánnak/Bartosnak? CSAK AZ ÍRJON AKI ISMERI LEGALÁBB AZ EGYIKET!

Figyelt kérdés
Bartos úgy hajtja fel a páleszt mint a gödény,régóta cirrózisa van és most jutott el olyan szintre hogy az ödémától felfújódott a hasa,mája nagy része elhalt. MK 80 kiló súlyfelesleggel indul,űl/fekszik egész nap,kajál-piál vakulásig pluszba cigizik is meg piál vmennyit. Hány évig élnek még?

2019. aug. 11. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bartosnak max 5-7 évet a mája miatt.

MK szerintem simán megéri a 60 éves kort is, persze ez csak rajta múlik.

2019. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A molnár gyereket azt hamarabb elteszik a szülők láb alól,nem fogják azok még 30 évig nézni azt garantálom. bartinak tudok adni még egy 10-15 évet,addig talán kihúzza a megmaradt májsejtjeivel.
2019. aug. 11. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiki biztos nem éli meg a hatvanat, a harmincat se szerintem,ilyen túlsúlyosan.

Bartosról, meg annyit, hogy szerintem meg látszatra tényleg jól bírja, mindenki mondja neki, hogy bartos te pár éven belül meghalsz, mégse lett így. Orvosa is mondta neki max pár éve van azt az orvos előbb meghalt mint bartos.. :D (de tény az ivászata nem segít ezen)

2019. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Maximum 10-et jósolok mindkettőnek, életkortól függetlenül ilyen életmódok mellett, és akkor már szerencsésnek mondhatják magukat, jó esély van rá hogy még annyit se élnek (Bartosnak nagyobb esélye van hamarabb távozni az élők közül mert idősebb, régebb óta pusztítja magát, de Molnár sem húzza sokáig ilyen túlsúlyosan és ilyen önpusztító életmód mellett).
2019. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!